Příběh bublin

píšeme od roku 1999

Svět Bublin

Náš příběh

Pokud vás zaujal náš web a jdete si číst příběh, jste dozajista milovníci bublinek a nebo se rádi něčemu novému přiučíte.
Jak se říká: ‘‘Alkohol podávaný z rukou lékaře, neškodí v jakémkoliv množství!‘‘ A bublinky podávané s radostí a úsměvem chutnají jednou tolik :-)

A proto hlavní osobou v tomto zajímavém projektu je zakladatel, prodejce, komik, psycholog a stratég Rosťa(pan Bublina :D), který prostě miluje svět bublin.

Je to na něm vidět a rád vás a vaše okolí o tom přesvědčí a udělá vás šťastné. Absolvoval mnoho školení, degustací, kurzů, eventů a výletů, aby mohl předávat fundované informace.

Ale hlavně vám chce zpříjemnit společné chvíle humorem mu vlastním a v této uspěchané době udělat pár společných minut klidných, vtipných a veselých..

Kontaktujte nás

Wine and food shop LAVITE

Největší enotéka v ČR

Velkolepý projekt u kterého mohl být someliér Rosťa součástí ať už jako zákazník, poradce, brigádník anebo nadšený zaměstnanec.
Lavite je největší wineshop ve střední Evropě a věřte nebo ne, nenachází se v Brně ani v Praze, ale ve Zlíně.

Tento projekt si zakládá na exkluzivitě nabízených vín a osobním vztahu s menšími vinaři.
Lavite v sobě snoubí vše co taky Rosťa vyznává. Lásku k životu, vínu, proseccu a dobrému jídlu.
Určitě doporučujeme navštívit tuto ojedinělou enotéku anebo minimálně využít jejich e-shopu s rozsáhlou nabídku vín a šumivých vín z celé Itálie.

Royal Plate - Restaurant & Catering HTML Template

Svět Bublin s vámi pomáhá

z každého nákupu pošleme peníze na Korunka Pomáhá

Žijeme Gastrem

Agentura zaměřená cíleně na gastronomii, dalším úspěšným projektem, kterého je Rosťa součástí, je Žijeme Gastrem.cz. Agentura zaměřená na gastro obor, převážně školení personálu, řízené degustace, barový catering, pronájem skla, gastronomické průvodce a e-shop. Je to marketing trochu jinak, který funguje hlavně díky dlouholetým zkušenostem v oboru gastronomie, marketingu, grafiky a obchodu. Pokud chcete využít služeb tohoto projektu

Neváhejte návštivit web

Recenze podniků

které navštívit, či kterým se vyhnout obloukem?

S Rosťou se vydáme objevovat místa, která nabízejí širší sortiment ze světa bublin. Ať už se jedná o sekty, champagne, prosecco, cava další. Hlavní podmínkou je prodej na skleničku, možnost ochutnat a větší výběr lahví k zakoupení s sebou. Hranice a místa nejsou nijak limitována. Nikdy netušíte, kdy se třeba do malé italské vesničky dostanete i vy a tato místa taky objevíte. Recenze najdete na Instagramu Svět Bublin.

Všechny recenze najdete na instagramu ZDE
Recenze podniků svět Bublin | prosecco | champagne | sekt
Recenze láhví svět Bublin | prosecco | champagne | sekt

Recenze lahví (Bublin)

Teď už nemusíte bloudit regály supermarketů, obchodů a vinoték. Nebo bezmocně brouzdat na webových stránkách prodejců šumivých vín. Pro vaše dobro a pohodlí se náš someliér ujme degustační skleničky a vy se můžete řídit jeho profesionálním úsudkem a hodnocením zakoupených šumivek. Naučíme vás jak číst na etiketách, jak hodnotit cenu, chuť a vůně. Vše najdete na našem Instagramu – Svět bublin.

Vše najdete na našem Instagramu – Svět bublin.

Výlety a exkurze

Ať víte, kam za Bublinkami po ČR nebo ve světě?

K této práci nezbytně patří i další vzdělávání, seberozvoj, poznávání nových míst, zajímavých lidí a hlavně vůní a chutí. Reporty z těchto aktivit ze světa bublin jako jsou vinařství, výrobci či specializované podniky najdete na našem Instagramu.

Všechny tipy najdete na našem Instagramu ZDE
Výlety a exkurze se Světem Bublin

Co o nás naší klienti říkají