Chtěli byste rádi

privátní degustaci?

Privátní degustace - Svět Bublin

Privátní degustace

Privátní degustace Rádi pro vás uspořádáme firemní akce pro Vaše zaměstnance či obchodní partnery nebo prezentační akce pro zákazníky a zajistíme Vám kompletní servis. „ Prožitek, který nám degustace může přinést, je jedna z nejdůležitějších lidských schopností, a proto bychom si ji měli hýčkat, rozvíjet a nenechat zakrnět!! “ – Ivo Dvořák.

Degustací vás povedou naši sommeliéři, kteří vás seznámí se spousty zajímavých informací o šumivých vínech.
Vysvětlí klasifikaci DOC a DOCG (Itálie) nebo rozdíl mezi klasickou metodou a Charmat medotou na výrobu šumivých vín. Poradí jak se orientovat při nákupech šumivých podle šumivosti, cukernatosti nebo jak šumivá vína správně podávat a uchovávat. Doporučí vám jak vína párovat s jídlem a podrobné informace o degustovaných lahvích a vinařích.

Zde jsou stejné podmínky jako u degustací řízených, ale s výhodou uspořádání ve vaší firmě (firemní večírek, teambuilding), vaší zahradě, obývacím pokoji, sklepě nebo na chalupě. Zde je vše na domluvě a časovém harmonogramu. Není zde potřeba společenské oblečení, ale jinak přípravu na degustaci doporučujeme stejnou jako na řízenou degustaci.

Každou akci vytvoříme individuálně dle vašim potřebám a finančním možnostem.

Neváhtejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato služba?

Neváhejte nás kontaktovat

Svět Bublin s vámi pomáhá

z každého nákupu pošleme peníze na Korunka Pomáhá