Řízená degustace

až nezřízená degustace ?

Řízená degustace - Svět Bublin

Řízena degustace

„Prožitek, který nám degustace může přinést, je jedna z nejdůležitějších lidských schopností, a proto bychom si ji měli hýčkat, rozvíjet a nenechat zakrnět!! “ – Ivo Dvořák. Degustací vás povedou naši sommeliéři, kteří vás seznámí se spousty zajímavých informací o šumivých vínech. Vysvětlí klasifikaci DOC a DOCG (Itálie) nebo rozdíl mezi klasickou metodou a Charmat medotou na výrobu šumivých vín. Poradí jak se orientovat při nákupech šumivých podle šumivosti, cukernatosti nebo jak šumivá vína správně podávat a uchovávat. Doporučí vám jak vína párovat s jídlem a podrobné informace o degustovaných lahvích a vinařích. Degustace provádíme v restauračních provozech, kulturních prostorech, venkovních prostorech, u vás doma, a nebo ve firmě (více info na privátní degustace).

Neváhtejte nás kontaktovat

Jak se na degustaci připravit?

Ano, příprava je důležitá a ve všem, a proto i na degustaci je lepší se připravit a má svá určitá pravidla.

V den degustace se snažte nebýt ve spěchu a ve stresu. Minimalizujte kouření, pití alkoholu,kávu a ostrá jídla.

Na degustaci se oblékněte vkusně, je to přeci jen společenská událost a hlavně pohodlně. Pohodlí a dobré rozpoležení ovlivňuje vnímání degustovaných vzorků!
Na degustaci nepoužívejte výrazné parfémy, kolínské nebo krémy a ochucený lesk na rty. Chuťové pohárky pak nemusí správně fungovat z důvodu zahlcení chutí a vjemů. Při degustaci doporučujeme konzumovat jako neutralizéry chutí neperlivou vodu max. jemně perlivou a přikusovat suchý chléb a jemný, tvrdý, neutrální sýr. S vyhodnocováním vzorku si dejte na čas a vše si zapisujte do vašich degustačních listů. Uvidíte, že paměťová a chuťová stopa dlouho nevydrží, ale poznámky vám pomohou i za několik týdnů vyhodnotit, kterého favorita si koupíte :)

Každou akci vytvoříme individuálně dle vašim potřebám a finančním možnostem.

Neváhtejte nás kontaktovat
Řízená degustace - Svět Bublin
Řízená degustace - Svět Bublin

Vybrat si můžete z několika typů degustací:

Podle množství vzorků:

Názvy degustací jsme vybrali podle jmen lahví na šumivá vína. 3vzorky podle 3l, 6vzorků podle 6l atd.

Degustace Jeroboam – 3ks

Degustace obsahuje 3 vzorky degustovaných vín, welcome drink, práce sommeliera, degustační list. Cena se liší podle typu degustovaných šumivých vín. Šumivá vína vybíráme dle přání zákazníka (Sekt, Prosecco, Champagne, Cava a další)

Degustace Mathusalem – 6ks

Degustace obsahuje 6 vzorků degustovaných vín, welcome drink, práce sommeliera, degustační list. Cena se liší podle typu degustovaných šumivých vín. Šumivá vína vybíráme dle přání zákazníka (Sekt, Prosecco, Champagne, Cava a další)

Degustace Salmanazar – 9ks

Degustace obsahuje 9 vzorků degustovaných vín, welcome drink, práce sommeliera, degustační list. Cena se liší podle typu degustovaných šumivých vín. Šumivá vína vybíráme dle přání zákazníka (Sekt, Prosecco, Champagne, Cava a další)

Degustace Balthazar – 12ks

Degustace obsahuje 12 vzorků degustovaných vín, welcome drink, práce sommeliera, degustační list. Cena se liší podle typu degustovaných šumivých vín. Šumivá vína vybíráme dle přání zákazníka (Sekt, Prosecco, Champagne, Cava a další)

V ceně není zahrnuta doprava po ČR a v případě nutnosti audio technika (doporučujeme nad 20 osob)

Neváhtejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato služba?

Neváhejte nás kontaktovat

Svět Bublin s vámi pomáhá

z každého nákupu pošleme peníze na Korunka Pomáhá