Vzdělání tak trochu jinak

Škola prosecco

Škola prosecco - Svět Bublin

Škola prosecco

Prosecco je fenoménem posledních let a vládne světu bublin. Ale i přes toto všechno a velkou konzumaci lidé o tomto šumivém víně vědí hodně málo a mají často milné informace.

A proto je tady naše Škola Prosecco – výborné darovat jako dárek, jako teambuildingovou aktivitu nebo svým zaměstnancům jako školící kurz. A nebo se jen prostě chcete dozvědět něco o svém milovaném nápoji.

Co vše se dozvíte??

Začneme historií, odrůdou vinné révy a ochutnáme nefiltrované prosecco vracející se k původní výrobě. Mezi každým vzorkem se dozvíme něco ze zajímavostí prosecco. Co je to frizzante, DOC nebo DOCG, Valdobbiadene nebo Asolo, Extra Brut nebo Extra Dry. jak prosecco podávat a s čím, a jak jej správně skladovat.
Ochutnáme od největšího hitu extra brut až po sladkeéDRY prosecco. Jako perlička bude tiché prosecco, a nebo nealko prosecco. Škola obsahuje 6-7 degustovaných prosecco, práce sommeliéra, degustační list, minibrožurku prosecco, slevu na nákup degustovaných prosecco. Neváhejte a usedněte do lavice, první vzorek už se nese ☺ Diplom správného proseccomila si určitě zasloužíte!!!

Cena za 1 osobu je 750,-Kč

Neváhtejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato služba?

Neváhejte nás kontaktovat

Svět Bublin s vámi pomáhá

z každého nákupu pošleme peníze na Korunka Pomáhá